MBRF20035
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF20035 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRF20035
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 35V 100A TO244AB
Ngā Rauemi: MBRF20035.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRF20035
Tau Wae MBRF20035 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 35V 100A TO244AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5206 pcs Pepa Raraunga MBRF20035.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 700mV @ 100A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-244AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-244AB Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 100A Chassis Mount TO-244AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 35V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 100A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRF20040
MBRF20040
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40V 100A TO244AB
I roto i te taonga: 5634 pcs
Tikiake: MBRF20040.pdf
RFQ
MBRF20035R
MBRF20035R
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 35V 100A TO244AB