MBRF20020R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF20020R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRF20020R
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 100A TO244AB
Ngā Rauemi: MBRF20020R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRF20020R
Tau Wae MBRF20020R Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 100A TO244AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5810 pcs Pepa Raraunga MBRF20020R.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 880mV @ 100A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-244AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-244AB Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 150V 100A Chassis Mount TO-244AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 150V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 100A