MBR2X080A080
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR2X080A080 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR2X080A080
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 80V 80A SOT227
Ngā Rauemi: MBR2X080A080.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR2X080A080
Tau Wae MBR2X080A080 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 80V 80A SOT227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4628 pcs Pepa Raraunga MBR2X080A080.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 840mV @ 80A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 80V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 2 Independent
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 2 Independent Schottky 80V 80A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 80V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 80A