MBR2X080A045
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR2X080A045 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR2X080A045
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 45V 160A SOT227
Ngā Rauemi: MBR2X080A045.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR2X080A045
Tau Wae MBR2X080A045 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 45V 160A SOT227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5621 pcs Pepa Raraunga MBR2X080A045.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 700mV @ 80A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Ētahi Ingoa 1242-1301
Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 150°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 2 Independent Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 2 Independent Schottky 45V 160A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 45V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 160A