MBR20060CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR20060CTR
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 60V 200A 2TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBR20060CTR.pdf2.MBR20060CTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR20060CTR
Tau Wae MBR20060CTR Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 60V 200A 2TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1829 pcs Pepa Raraunga 1.MBR20060CTR.pdf2.MBR20060CTR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 100A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Pūrere Pūrere Whakarato Twin Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Twin Tower Ētahi Ingoa MBR20060CTRGN
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 60V 200A (DC) Chassis Mount Twin Tower I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5mA @ 20V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200A (DC)