MBR20100CD-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR20100CD-E1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252
Ngā Rauemi: MBR20100CD-E1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR20100CD-E1
Tau Wae MBR20100CD-E1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 4025 pcs Pepa Raraunga MBR20100CD-E1.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 850mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-2 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A