FR20DR02
Hua Hua
Tau Wae: FR20DR02
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP REV 200V 20A DO5
Ngā Rauemi: 1.FR20DR02.pdf2.FR20DR02.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR20DR02
Tau Wae FR20DR02 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP REV 200V 20A DO5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11699 pcs Pepa Raraunga 1.FR20DR02.pdf2.FR20DR02.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard, Reverse Polarity Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 20A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-5 Raupapa -
RoHS Tūnga Bulk Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari DO-203AB, DO-5, Stud
Ētahi Ingoa FR20DR02GN Te Mahinga Mahi - Ngaru 200ns
Momo Tae Chassis, Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga FR20DR02
Whakaahua nui Diode Standard, Reverse Polarity 200V 20A Chassis, Stud Mount DO-5 Te Whirihoranga Diode 25µA @ 50V
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP REV 200V 20A DO5 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1V @ 20A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200V Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 125°C