FR20AR02
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR20AR02
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP REV 50V 20A DO5
Ngā Rauemi: 1.FR20AR02.pdf2.FR20AR02.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR20AR02
Tau Wae FR20AR02 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP REV 50V 20A DO5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13360 pcs Pepa Raraunga 1.FR20AR02.pdf2.FR20AR02.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard, Reverse Polarity Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 20A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-5 Raupapa -
RoHS Tūnga Bulk Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari DO-203AB, DO-5, Stud
Ētahi Ingoa FR20AR02GN Te Mahinga Mahi - Ngaru 200ns
Momo Tae Chassis, Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga FR20AR02
Whakaahua nui Diode Standard, Reverse Polarity 50V 20A Chassis, Stud Mount DO-5 Te Whirihoranga Diode 25µA @ 50V
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP REV 50V 20A DO5 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1V @ 20A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 50V Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 125°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FR207G B0G
FR207G B0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 2A DO204AC
I roto i te taonga: 1087343 pcs
Tikiake: FR207G B0G.pdf
RFQ
FR20D02
FR20D02
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 200V 20A DO5
I roto i te taonga: 13850 pcs
Tikiake: FR20D02.pdf
RFQ
FR20C03VBDN
FR20C03VBDN
Kaihanga: METZ CONNECT
Whakaahuatanga: RECEPTACLE, DUAL ROW, 2.00 MM VE
Tikiake: FR20C03VBDN.pdf
FR207G R0G
FR207G R0G