QRW025A0F4
GE Critical PowerGE Critical Power
QRW025A0F4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QRW025A0F4
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 83W
Ngā Rauemi: QRW025A0F4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QRW025A0F4
Tau Wae QRW025A0F4 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 83W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4828 pcs Pepa Raraunga QRW025A0F4.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.38" H (57.9mm x 36.8mm x 9.7mm)
Raupapa QRW025 Mana (Watts) 83W
Packaging Bulk Paa / Case 10-DIP Module, 1/4 Brick
Ētahi Ingoa 108974809
QRW025A0F4 -ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High