QRW025A0F
GE Critical PowerGE Critical Power
QRW025A0F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QRW025A0F
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 83W
Ngā Rauemi: QRW025A0F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QRW025A0F
Tau Wae QRW025A0F Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 83W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4650 pcs Pepa Raraunga QRW025A0F.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.38" H (57.9mm x 36.8mm x 9.7mm)
Raupapa QRW025 Mana (Watts) 83W
Packaging Bulk Paa / Case 10-DIP Module, 1/4 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 25A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QRW025A0A41Z
QRW025A0A41Z
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 125W
I roto i te taonga: 4497 pcs
Tikiake: QRW025A0A41Z.pdf
RFQ
QRW025A0F1
QRW025A0F1
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 83W
I roto i te taonga: 4090 pcs
Tikiake: QRW025A0F1.pdf
RFQ
QRW025A0A71-H
QRW025A0A71-H
Tikiake: QRW025A0A71-H.pdf
QRW025A0F1-HZ
QRW025A0F1-HZ
Tikiake: QRW025A0F1-HZ.pdf
QRW025A0A741-HZ
QRW025A0A741-HZ
Tikiake: QRW025A0A741-HZ.pdf
QRW025A0F41
QRW025A0F41
Tikiake: QRW025A0F41.pdf
QRW025A0F1-H
QRW025A0F1-H
Tikiake: QRW025A0F1-H.pdf
QRW025A0A641Z
QRW025A0A641Z
Tikiake: QRW025A0A641Z.pdf
QRW025A0A41-H
QRW025A0A41-H
Tikiake: QRW025A0A41-H.pdf
QRW025A0F4
QRW025A0F4
Tikiake: QRW025A0F4.pdf
QRW025A0A6Z
QRW025A0A6Z
Tikiake: QRW025A0A6Z.pdf
QRW025A0F1Z
QRW025A0F1Z
Tikiake: QRW025A0F1Z.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel