PIM300F6Z
GE Critical PowerGE Critical Power
PIM300F6Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIM300F6Z
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER -48V 300W
Ngā Rauemi: PIM300F6Z.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIM300F6Z
Tau Wae PIM300F6Z Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER -48V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 1492 pcs Pepa Raraunga PIM300F6Z.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 -48V Momotuhi - Input (Min) -38V
Ngaohihi - Whakauru (Max) -75V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.78" L x 1.45" W x 0.50" H (70.6mm x 36.8mm x 12.7mm) Raupapa PIM300X
Mana (Watts) 300W Packaging Tray
Paa / Case 13-DIP Module Ētahi Ingoa 109159190
CC109159190
Tae Mahi -5°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, UVLO He pai 98%