PIM300AZ
GE Critical PowerGE Critical Power
PIM300AZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIM300AZ
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER -48V 300W
Ngā Rauemi: PIM300AZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIM300AZ
Tau Wae PIM300AZ Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER -48V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1553 pcs Pepa Raraunga PIM300AZ.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 -48V Momotuhi - Input (Min) -38V
Ngaohihi - Whakauru (Max) -75V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.78" L x 1.45" W x 0.50" H (70.6mm x 36.8mm x 12.7mm) Raupapa PIM300X
Mana (Watts) 300W Packaging Tray
Paa / Case Module Ētahi Ingoa 555-1158
CC109122322
Tae Mahi -5°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, UVLO He pai 98%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output -48V 6.25A, 1.6A -38V - -75V Input Nama - Whakaputa (Max) 6.25A, 1.6A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PIM309
PIM309
Kaihanga: Pimoroni
Whakaahuatanga: PHAT DIFFUSER
I roto i te taonga: 28602 pcs
Tikiake: PIM309.pdf
RFQ
PIM301
PIM301
Kaihanga: Pimoroni
Whakaahuatanga: BUTTON SHIM
I roto i te taonga: 14276 pcs
Tikiake: PIM301.pdf
RFQ
PIM315
PIM315
Whakaahuatanga: BEARABLES BEAR LED BADGE
Tikiake: PIM315.pdf
PIM286
PIM286
Whakaahuatanga: OCTOCAM PI ZERO W PROJECT KIT
Tikiake: PIM286.pdf
PIM300F6Z
PIM300F6Z
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER -48V 300W
Tikiake: PIM300F6Z.pdf
PIM282
PIM282
Whakaahuatanga: PIMORONI SUPER STICKER SELECTION
Tikiake: PIM282.pdf
PIM314
PIM314
Whakaahuatanga: BEARABLES FOX LED BADGE
Tikiake: PIM314.pdf
PIM285
PIM285
Whakaahuatanga: CASE PLASTIC CLR 5.71"L X 3.54"W
Tikiake: PIM285.pdf
PIM300FZ
PIM300FZ
Kaihanga: GE Critical Power
Tikiake: PIM300FZ.pdf
PIM299
PIM299
Whakaahuatanga: INKY PHAT - RED/BLACK/WHITE EPD
Tikiake: PIM299.pdf
PIM297
PIM297
Whakaahuatanga: HYPERPIXEL - 3.5" HI-RES DISPLAY
Tikiake: PIM297.pdf
PIM300A6Z
PIM300A6Z
Tikiake: PIM300A6Z.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel