LW015B94
Hua Hua
Tau Wae: LW015B94
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 15W
Ngā Rauemi: LW015B94.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LW015B94
Tau Wae LW015B94 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4402 pcs Pepa Raraunga LW015B94.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa LW015 Mana (Watts) 15W
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, UVLO He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.25A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
LW015B
LW015B
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 15W
I roto i te taonga: 4641 pcs
Tikiake: LW015B.pdf
RFQ
LW015B1
LW015B1
Kaihanga: GE Critical Power
I roto i te taonga: 4366 pcs
Tikiake: LW015B1.pdf
RFQ
LW015F
LW015F
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 15W