LW015B91
Hua Hua
Tau Wae: LW015B91
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 15W
Ngā Rauemi: LW015B91.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LW015B91
Tau Wae LW015B91 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5569 pcs Pepa Raraunga LW015B91.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa LW015 Mana (Watts) 15W
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 108130477
CC108130477
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
He pai 78% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.25A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LW015C91
LW015C91
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 15W
I roto i te taonga: 4465 pcs
Tikiake: LW015C91.pdf
RFQ
LW015C
LW015C
Kaihanga: GE Critical Power