JW060ABK
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JW060ABK
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V +/-12V 60W
Ngā Rauemi: JW060ABK.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JW060ABK
Tau Wae JW060ABK Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V +/-12V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4649 pcs Pepa Raraunga JW060ABK.pdf
Putanga - Whakaputa 3 -12V Putanga - Mahi 2 12V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa JW060 Mana (Watts) 60W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 107880296 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 3 Momo Tae Through Hole
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 9A, 3A, 3A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 9A, 3A, 3A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High