JW050F81
GE Critical PowerGE Critical Power
JW050F81 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JW050F81
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Ngā Rauemi: JW050F81.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JW050F81
Tau Wae JW050F81 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 33W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5811 pcs Pepa Raraunga JW050F81.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa JW050 Mana (Watts) 33W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Ētahi Ingoa 107967226 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JW050B
JW050B
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 50W