JBW050A1
GE Critical PowerGE Critical Power
JBW050A1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JBW050A1
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 50W
Ngā Rauemi: JBW050A1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBW050A1
Tau Wae JBW050A1 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5425 pcs Pepa Raraunga JBW050A1.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa JBW Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VI-B44-MW-F2
VI-B44-MW-F2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 100W
I roto i te taonga: 4952 pcs
Tikiake: VI-B44-MW-F2.pdf
RFQ
V24B3V3H150BF3
V24B3V3H150BF3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
I roto i te taonga: 5670 pcs
Tikiake: V24B3V3H150BF3.pdf
RFQ
VE-BWL-CX-F3
VE-BWL-CX-F3
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 75W
Tikiake: VE-BWL-CX-F3.pdf
V24B5C200BG3
V24B5C200BG3
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 200W
Tikiake: V24B5C200BG3.pdf
JBW050A
JBW050A
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W