JBW030A1
GE Critical PowerGE Critical Power
JBW030A1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JBW030A1
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 30W
Ngā Rauemi: JBW030A1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBW030A1
Tau Wae JBW030A1 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5120 pcs Pepa Raraunga JBW030A1.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa JBW Mana (Watts) 30W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 6A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VE-B33-IU-F4
VE-B33-IU-F4
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 200W
I roto i te taonga: 5098 pcs
Tikiake: VE-B33-IU-F4.pdf
RFQ
VE-J3M-MW-F1
VE-J3M-MW-F1
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 10V 100W
I roto i te taonga: 5054 pcs
Tikiake: VE-J3M-MW-F1.pdf
RFQ
JBW030A
JBW030A
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 30W
Tikiake: JBW030A.pdf
JBW050F1
JBW050F1
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Tikiake: JBW050F1.pdf
JBW050A
JBW050A
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W
Tikiake: JBW050A.pdf
VI-J5J-MX
VI-J5J-MX
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 75W
Tikiake: VI-J5J-MX.pdf
JBW050A1
JBW050A1
Tikiake: JBW050A1.pdf
V24A36E300B3
V24A36E300B3
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 300W
Tikiake: V24A36E300B3.pdf
VI-JND-CZ-F2
VI-JND-CZ-F2
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 85V 25W