CP2000DC54PEZ
GE Critical PowerGE Critical Power
CP2000DC54PEZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP2000DC54PEZ
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 54V 2000W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 127 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 127 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP2000DC54PEZ
Tau Wae CP2000DC54PEZ Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 54V 2000W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 54V
Momotuhi - Input (Min) -40V Ngaohihi - Whakauru (Max) -72V
Momo Front End Rahi / Rahi 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.2mm x 101.6mm x 41.4mm)
Raupapa Compact Power Line Mana (Watts) 2000W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 555-1282
CC109162104
CP2000DC54-PEZ
Tae Mahi -5°C ~ 45°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Rack Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 90% Nama - Whakaputa (Max) 37A