CP2000AC54TEZ
GE Critical PowerGE Critical Power
CP2000AC54TEZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP2000AC54TEZ
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 54V 2000W
Ngā Rauemi: CP2000AC54TEZ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 229 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 229 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP2000AC54TEZ
Tau Wae CP2000AC54TEZ Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 54V 2000W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 229 pcs Pepa Raraunga CP2000AC54TEZ.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 54V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC
Momo Front End Rahi / Rahi 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.8mm x 101.6mm x 41.4mm)
Raupapa Compact Power Line Mana (Watts) 2000W
Ētahi Ingoa 555-1199
CC109158440
Tae Mahi -10°C ~ 75°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Rack Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 1 Output 54V 37A 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 37A