AXH010A0G5
Hua Hua
Tau Wae: AXH010A0G5
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2.5V 25W
Ngā Rauemi: AXH010A0G5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AXH010A0G5
Tau Wae AXH010A0G5 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5962 pcs Pepa Raraunga AXH010A0G5.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2.5V Momotuhi - Input (Min) 3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Raupapa Austin Lynx™
Mana (Watts) 25W Packaging Tray
Paa / Case 11-SIP Module Ētahi Ingoa 108979352
CC108979352
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 92% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 10A 3V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AXH010A0FZ
AXH010A0FZ
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 33W
I roto i te taonga: 4357 pcs
Tikiake: AXH010A0FZ.pdf
RFQ
AXH010A0G
AXH010A0G
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2.5V 25W