AXH010A0G3
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AXH010A0G3
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2.5V 25W
Ngā Rauemi: AXH010A0G3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AXH010A0G3
Tau Wae AXH010A0G3 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4431 pcs Pepa Raraunga AXH010A0G3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2.5V Momotuhi - Input (Min) 3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Raupapa Austin Lynx™
Mana (Watts) 25W Packaging Tray
Paa / Case 11-SIP Module Ētahi Ingoa 108975798
CC108975798
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 92% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 10A 3V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low