35-3429-BU
GC ElectronicsGC Electronics
35-3429-BU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35-3429-BU
Kaihanga / Waitohu: GC Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPST-NC 15A 125V
Ngā Rauemi: 35-3429-BU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35-3429-BU
Tau Wae 35-3429-BU Kaihanga GC Electronics
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NC 15A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12245 pcs Pepa Raraunga 35-3429-BU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Momo Standard
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa - Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.70mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q3549939
Tae Mahi - Momo Tae Panel Mount, Rear
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa - Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPST-NC Standard Panel Mount, Rear
Whakatauranga onamata 15A (AC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Silver
Takahanga SPST-NC Momo Kaihoko Round, Plunger, Metal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: GC Electronics
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPST 35A 6V