35-50-3903-BLACK
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35-50-3903-BLACK
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DUCT CLOTH BLACK 35"X 50YDS
Ngā Rauemi: 35-50-3903-BLACK.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 503 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 503 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35-50-3903-BLACK
Tau Wae 35-50-3903-BLACK Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 503 pcs Pepa Raraunga 35-50-3903-BLACK.pdf
Whānui 35.00" (889.00mm) Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max
Tape Tape Duct Cloth Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 18 Months Raupapa 3903
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 150' (45.7m) 50 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Black
Te peke, Te kawe Vinyl Tuhinga Rubber
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Aries Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN SOCKET SIP 35POS TIN
I roto i te taonga: 7638 pcs
Tikiake: 35-71000-10.pdf
RFQ
35-411
Kaihanga: GC Electronics
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH BUTTON OFF (ON) SPST
I roto i te taonga: 22957 pcs
Tikiake: 35-411.pdf
RFQ
35-3429-BU
35-3429-BU
Kaihanga: GC Electronics
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST-NC 15A 125V
Tikiake: 35-3429-BU.pdf
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M ADFLO TURBO ASSEMBLY
I roto i te taonga: 99 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Tikiake: 35-406-BU.pdf
35-50-3903-BLUE
35-50-3903-BLUE
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DUCT CLOTH BLUE 35"X 50YDS
I roto i te taonga: 548 pcs
Tikiake: 35-50-3903-BLUE.pdf
I roto i te taonga: 93 pcs
35-430
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST-NO 6A 125V
35-50-3903-WHITE
35-50-3903-WHITE
Whakaahuatanga: TAPE DUCT CLOTH WHITE 35"X 50YDS
I roto i te taonga: 421 pcs
Tikiake: 35-50-3903-WHITE.pdf
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST-NC 6A 125V
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel