UEZGUI-4357-50WVN
Future Designs, Inc.Future Designs, Inc.
UEZGUI-4357-50WVN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UEZGUI-4357-50WVN
Kaihanga / Waitohu: Future Designs, Inc.
Whakaahuatanga hua 5.0" PCAP TOUCH LCD GUI DEV KIT
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 295 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 295 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UEZGUI-4357-50WVN
Tau Wae UEZGUI-4357-50WVN Kaihanga Future Designs, Inc.
Whakaahuatanga 5.0" PCAP TOUCH LCD GUI DEV KIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakamahia IC / Wahanga LPC4357 Momo Display
Tuhinga kua Whakaratohia Board(s), Cable(s), Power Supply Raupapa uEZ® GUI
Ngā Tohu Tuarua Graphical User Interface Ngā Āhuatanga Tuatahi 5" 800x480 WVGA
Ētahi Ingoa 622-1088 Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga LCD Touch Screen
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UEZGUI-RX62N-35QT
UEZGUI-RX62N-35QT
Kaihanga: Future Designs, Inc.
Whakaahuatanga: 3.5" RES TOUCH LCD GUI DEV KIT
I roto i te taonga: 415 pcs
Tikiake: UEZGUI-RX62N-35QT.pdf
RFQ
UEZGUI-EXP1
UEZGUI-EXP1
Kaihanga: Future Designs, Inc.
Whakaahuatanga: UEZ GUI EXPANSION BOARD
I roto i te taonga: 1337 pcs
Tikiake: UEZGUI-EXP1.pdf
RFQ
UEZGUI-4357-50WVN-BA
UEZGUI-4357-50WVN-BA
Whakaahuatanga: 5.0" PCAP TOUCH LCD GUI -MODULE