UEZGUI-4357-50WVN-BA
Future Designs, Inc.Future Designs, Inc.
UEZGUI-4357-50WVN-BA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UEZGUI-4357-50WVN-BA
Kaihanga / Waitohu: Future Designs, Inc.
Whakaahuatanga hua 5.0" PCAP TOUCH LCD GUI -MODULE
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 332 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UEZGUI-4357-50WVN-BA
Tau Wae UEZGUI-4357-50WVN-BA Kaihanga Future Designs, Inc.
Whakaahuatanga 5.0" PCAP TOUCH LCD GUI -MODULE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 109.20mm L x 66.00mm W Papamahi Capacitive
Raupapa - Ētahi Ingoa 622-1087
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, SPI, UART Tae Peera -
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 800 x 480 (WVGA)
Poutoro Poto - Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau - Rahi Mata Mataara 5" (127.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Graphic LCD Display Module TFT - Color I²C, SPI, UART 5" (127.00mm) 800 x 480 (WVGA) Maama -