FC7BACBMI25.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC7BACBMI25.0-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC7BACBMI25.0-T1
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: FC7BACBMI25.0-T1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC7BACBMI25.0-T1
Tau Wae FC7BACBMI25.0-T1 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60546 pcs Pepa Raraunga FC7BACBMI25.0-T1.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Raupapa C7BA Ratonga AEC-Q200
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 631-1495-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakanui i te kaha 20pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 25MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead