FC75-08-CA006
CicoilCicoil
FC75-08-CA006 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC75-08-CA006
Kaihanga / Waitohu: Cicoil
Whakaahuatanga hua CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 6'
Ngā Rauemi: 1.FC75-08-CA006.pdf2.FC75-08-CA006.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 193 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 193 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC75-08-CA006
Tau Wae FC75-08-CA006 Kaihanga Cicoil
He Rahinga Kei te wātea 193 pcs Pepa Raraunga 1.FC75-08-CA006.pdf2.FC75-08-CA006.pdf
Kāhua SMA to SMA Raupapa -
Ētahi Ingoa CI1033 Tae Mahi -65°C ~ 165°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 72.0" (1.8m) 6.0' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 75 Ohms Ira Male to Male
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male 72.0" (1.8m) 6.0'