FC4UTCBUF1.8432-BAG100
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4UTCBUF1.8432-BAG100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC4UTCBUF1.8432-BAG100
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 1.8432MHZ 13PF T/H
Ngā Rauemi: FC4UTCBUF1.8432-BAG100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC4UTCBUF1.8432-BAG100
Tau Wae FC4UTCBUF1.8432-BAG100 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 1.8432MHZ 13PF T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102562 pcs Pepa Raraunga FC4UTCBUF1.8432-BAG100.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Raupapa HC49ULF Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case HC-49/U
Ētahi Ingoa 631-1076
FC4UTCBUF1.8432
FOXLF018S
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakanui i te kaha 13pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.530" (13.46mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 1.8432MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 750 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8432MHz ±30ppm Crystal 13pF 750 Ohms HC-49/U