FC4UTCBMF20.0-BAG100
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4UTCBMF20.0-BAG100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC4UTCBMF20.0-BAG100
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF T/H
Ngā Rauemi: FC4UTCBMF20.0-BAG100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC4UTCBMF20.0-BAG100
Tau Wae FC4UTCBMF20.0-BAG100 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 201536 pcs Pepa Raraunga FC4UTCBMF20.0-BAG100.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)