FC4STCBMF12.288-BAG200
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4STCBMF12.288-BAG200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC4STCBMF12.288-BAG200
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF T/H
Ngā Rauemi: FC4STCBMF12.288-BAG200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC4STCBMF12.288-BAG200
Tau Wae FC4STCBMF12.288-BAG200 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 402106 pcs Pepa Raraunga FC4STCBMF12.288-BAG200.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)