FC4STCBMF10.0-BAG200
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4STCBMF10.0-BAG200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC4STCBMF10.0-BAG200
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF T/H
Ngā Rauemi: FC4STCBMF10.0-BAG200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC4STCBMF10.0-BAG200
Tau Wae FC4STCBMF10.0-BAG200 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 316249 pcs Pepa Raraunga FC4STCBMF10.0-BAG200.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)