LXD150-0700SH
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXD150-0700SH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXD150-0700SH
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 107-214V
Ngā Rauemi: LXD150-0700SH.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 672 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 672 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXD150-0700SH
Tau Wae LXD150-0700SH Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
He Rahinga Kei te wātea 672 pcs Pepa Raraunga LXD150-0700SH.pdf
Taumaha 2.9 lbs (1.3kg) Putanga - Whakaputa 107 ~ 214 V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 249VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 528VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 8.74" L x 3.70" W x 1.71" H (222.0mm x 93.9mm x 43.5mm) Raupapa LXD150H
Ratonga IP67 Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa 633-1200
LXD1500700SH
Tae Mahi -35°C ~ 65°C
He pai 91% Te whakaheke Analog
Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 107 ~ 214 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 700mA