LXD150-0580SH
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXD150-0580SH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXD150-0580SH
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 129-258V
Ngā Rauemi: LXD150-0580SH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXD150-0580SH
Tau Wae LXD150-0580SH Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
He Rahinga Kei te wātea 1118 pcs Pepa Raraunga LXD150-0580SH.pdf
Taumaha 2.9 lbs (1.3kg) Putanga - Whakaputa 129 ~ 258 V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 249VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 528VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 8.74" L x 3.70" W x 1.71" H (222.0mm x 93.9mm x 43.5mm) Raupapa LXD150H
Ratonga IP67 Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa 633-1201
LXD1500580SH
Tae Mahi -35°C ~ 65°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OTP, OVP, SCP
He pai 91% Te whakaheke Analog
Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 129 ~ 258 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 350mA