LXC50-2100S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXC50-2100S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXC50-2100S
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 13-24V 2.1A
Ngā Rauemi: 1.LXC50-2100S.pdf2.LXC50-2100S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXC50-2100S
Tau Wae LXC50-2100S Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 13-24V 2.1A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1795 pcs Pepa Raraunga 1.LXC50-2100S.pdf2.LXC50-2100S.pdf
Taumaha 1.1 lbs (499g) Putanga - Whakaputa 13 ~ 24 V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 6.38" L x 1.67" W x 1.36" H (162.0mm x 42.5mm x 34.5mm) Raupapa LXC50
Ratonga IP67 Mana (Watts) 50W
Ētahi Ingoa 633-1085 Tae Mahi -35°C ~ 60°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga OVP, SCP He pai 86%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 2.1A 13 ~ 24 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 2.1A Whakaaetanga CE, cULus, EN