LXC50-1750S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXC50-1750S
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 9-29V 1.75A
Ngā Rauemi: LXC50-1750S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXC50-1750S
Tau Wae LXC50-1750S Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 9-29V 1.75A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5249 pcs Pepa Raraunga LXC50-1750S.pdf
Taumaha 1.1 lbs (499g) Putanga - Whakaputa 9 ~ 29 V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 7.20" L x 1.67" W x 1.36" H (183.0mm x 42.5mm x 34.5mm) Raupapa LXC50
Ratonga - Mana (Watts) 50W
Tae Mahi -35°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai - Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.75A 9 ~ 29 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 1.75A
Whakaaetanga EN, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LXC50-0700SW
LXC50-0700SW
Kaihanga: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 700MA
I roto i te taonga: 4679 pcs
Tikiake: LXC50-0700SW.pdf
RFQ
LXC50-1750SW
LXC50-1750SW
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC AC/DC 9-29V 1.75A