| Tau Wae | VMCG-100-MPBK-K | Kaihanga | Essentra Components |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.94" | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 41522 pcs | Pepa Raraunga | VMCG-100-MPBK-K.pdf |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable | Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Mo te Whakamahia me te / Products Related | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards |
| Momo Accessory | Nylon, Snap-In Mount, 3.937" (100.00mm) |