| Tau Wae | VMCG-70-MPBK-K | Kaihanga | Essentra Components |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 2.76" | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 37222 pcs | Pepa Raraunga | VMCG-70-MPBK-K.pdf |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable | Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Mo te Whakamahia me te / Products Related | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards |
| Momo Accessory | Nylon, Snap-In Mount, 2.756" (70.00mm) |