TCG1-3.925-23
Essentra ComponentsEssentra Components
TCG1-3.925-23 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCG1-3.925-23
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua TENSION CARD GUIDE 2 GRIP 3.925"
Ngā Rauemi: TCG1-3.925-23.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCG1-3.925-23
Tau Wae TCG1-3.925-23 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga TENSION CARD GUIDE 2 GRIP 3.925" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 166238 pcs Pepa Raraunga TCG1-3.925-23.pdf
Raupapa TCG Ētahi Ingoa 21154003
RPC2131
TCG1-3.925-23-ND
TCG13.92523
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mo te Whakamahia me te / Products Related 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards Momo Accessory Polycarbonate, Snap-In Mount, 3.925" (99.70mm)