TCG1-2.500-23
Essentra ComponentsEssentra Components
TCG1-2.500-23 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCG1-2.500-23
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua TENSION CARD GUIDE 1 GRIP 2.5"
Ngā Rauemi: TCG1-2.500-23.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCG1-2.500-23
Tau Wae TCG1-2.500-23 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga TENSION CARD GUIDE 1 GRIP 2.5" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 176616 pcs Pepa Raraunga TCG1-2.500-23.pdf
Raupapa TCG Ētahi Ingoa 21154001
RP776
TCG1-2.500-23-ND
TCG12.50023
TCG1250023
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mo te Whakamahia me te / Products Related 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards
Momo Accessory Polycarbonate, Snap-In Mount, 2.500" (63.50mm)