SHR-25-6V0B
Essentra ComponentsEssentra Components
SHR-25-6V0B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SHR-25-6V0B
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua SLIT WRAP 0.984" X 3.28' BLACK
Ngā Rauemi: 1.SHR-25-6V0B.pdf2.SHR-25-6V0B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SHR-25-6V0B
Tau Wae SHR-25-6V0B Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga SLIT WRAP 0.984" X 3.28' BLACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16255 pcs Pepa Raraunga 1.SHR-25-6V0B.pdf2.SHR-25-6V0B.pdf
Whānui - Te Matotoru Wall 0.039" (0.99mm)
Patohia nga huanga Slit Harness Momo Slit Wrap
Raupapa SHR Ētahi Ingoa RP982-1
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Tuhinga Polyamide (PA6), Nylon 6
Tiaki waipiro - Te roa 3.28' (1.00m)
Ngā āhuatanga - Tiaki Taiao -
Taitapa - I waho, Kore-Whakawhānuihia - Taitapa - I roto, Kaore i Poroa 0.984" (25.00mm)
Taitara - I roto, Whakawhānuihia 0.984" (25.00mm) Tae Black