SHR-20-6V0B
Essentra ComponentsEssentra Components
SHR-20-6V0B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SHR-20-6V0B
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua SLIT WRAP 0.787" X 98.43' BLACK
Ngā Rauemi: 1.SHR-20-6V0B.pdf2.SHR-20-6V0B.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 646 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 646 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SHR-20-6V0B
Tau Wae SHR-20-6V0B Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga SLIT WRAP 0.787" X 98.43' BLACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 646 pcs Pepa Raraunga 1.SHR-20-6V0B.pdf2.SHR-20-6V0B.pdf
Whānui - Te Matotoru Wall 0.035" (0.89mm)
Patohia nga huanga Slit Harness Momo Slit Wrap
Raupapa SHR Ētahi Ingoa 61024023
RPC1864
SHR-20-6V0B-ND
SHR206V0B
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Tuhinga Polyamide (PA6), Nylon 6
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Tiaki waipiro -
Te roa 98.43' (30.00m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te whakamaru o te wera Flame Retardant Ngā āhuatanga -
Tiaki Taiao - Taitapa - I waho, Kore-Whakawhānuihia -
Taitapa - I roto, Kaore i Poroa 0.787" (20.00mm) Taitara - I roto, Whakawhānuihia 0.906" (23.00mm)