RKWDG-16-20-BK
Hua Hua
Tau Wae: RKWDG-16-20-BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CINCH STRAP W/ GROMMET, HOOK & L
Ngā Rauemi: 1.RKWDG-16-20-BK.pdf2.RKWDG-16-20-BK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKWDG-16-20-BK
Tau Wae RKWDG-16-20-BK Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 14537 pcs Pepa Raraunga 1.RKWDG-16-20-BK.pdf2.RKWDG-16-20-BK.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 1.000" (25.40mm)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Length - Tata 20.00"
Length - Pono 1.667' (508.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Black 5.50" (139.70mm) 1.000" (25.40mm) 1.667' (508.10mm)
Tae Black Taimana Tae 5.50" (139.70mm)