RKWDG-12-18-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKWDG-12-18-BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CINCH STRAP W/ GROMMET, HOOK & L
Ngā Rauemi: 1.RKWDG-12-18-BK.pdf2.RKWDG-12-18-BK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKWDG-12-18-BK
Tau Wae RKWDG-12-18-BK Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 12657 pcs Pepa Raraunga 1.RKWDG-12-18-BK.pdf2.RKWDG-12-18-BK.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 0.750" (19.05mm)
Te kaha o te wera - Raupapa RKWD
Packaging 10 per Pkg Momo Tae Grommet, Center Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyamide (PA), Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Length - Tata 18.00"
Length - Pono 1.500' (457.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Black 4.75" (120.65mm) 0.750" (19.05mm) 1.500' (457.20mm)
Tae Black Taimana Tae 4.75" (120.65mm)