RKWD-12-18-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKWD-12-18-BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKWD-12-18-BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CINCH STRAP, HOOK & LOOP, BLACK
Ngā Rauemi: 1.RKWD-12-18-BK.pdf2.RKWD-12-18-BK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKWD-12-18-BK
Tau Wae RKWD-12-18-BK Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 42863 pcs Pepa Raraunga 1.RKWD-12-18-BK.pdf2.RKWD-12-18-BK.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 0.750" (19.05mm)
Te kaha o te wera - Raupapa RKWD
Packaging Bulk Ētahi Ingoa RKWD-12-18-BK-ND
RPC1254
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyamide (PA), Nylon Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Length - Tata 18.00" Length - Pono 1.500' (457.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Black 4.75" (120.65mm) 0.750" (19.05mm) 1.500' (457.20mm) Tae Black
Taimana Tae 4.75" (120.65mm)