RKWD-12-12-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKWD-12-12-BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKWD-12-12-BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CINCH STRAP, HOOK & LOOP, BLACK
Ngā Rauemi: 1.RKWD-12-12-BK.pdf2.RKWD-12-12-BK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
30 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKWD-12-12-BK
Tau Wae RKWD-12-12-BK Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 52865 pcs Pepa Raraunga 1.RKWD-12-12-BK.pdf2.RKWD-12-12-BK.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 0.750" (19.05mm)
Te kaha o te wera - Raupapa RKWD
Packaging Bulk Ētahi Ingoa RKWD-12-12-BK-ND
RPC4890
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyamide (PA), Nylon Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Length - Tata 12.00" Length - Pono 1.000' (304.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Black 2.88" (73.15mm) 0.750" (19.05mm) 1.000' (304.80mm) Tae Black
Taimana Tae 2.88" (73.15mm)