RBF-7.1-15-12
Essentra ComponentsEssentra Components
RBF-7.1-15-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RBF-7.1-15-12
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BARBED FASTENER 0.590" NYLON BLK
Ngā Rauemi: RBF-7.1-15-12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RBF-7.1-15-12
Tau Wae RBF-7.1-15-12 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga BARBED FASTENER 0.590" NYLON BLK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 595435 pcs Pepa Raraunga RBF-7.1-15-12.pdf
Momo Barbed Fastener Raupapa RBF
Raina Rita 0.590" (14.99mm) Taitapa Rivet -
Ētahi Ingoa RBF-7.1-15-12-ND
RPC2918
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kaupapa Tae 0.281" (7.14mm)
Teitei Teitei 0.060" (1.52mm) Head Diameter 0.470" (11.94mm)
Rarangi Riki 0.150" ~ 0.420" (3.81mm ~ 10.67mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Barbed Fastener 0.150" ~ 0.420" (3.81mm ~ 10.67mm) Grip Range Nylon Tae Black