RBF-6.4-8.6-16
Essentra ComponentsEssentra Components
RBF-6.4-8.6-16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RBF-6.4-8.6-16
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BARBED FASTENER 0.340" NYLON BLK
Ngā Rauemi: RBF-6.4-8.6-16.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RBF-6.4-8.6-16
Tau Wae RBF-6.4-8.6-16 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga BARBED FASTENER 0.340" NYLON BLK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 513957 pcs Pepa Raraunga RBF-6.4-8.6-16.pdf
Momo Barbed Fastener Raupapa RBF
Raina Rita 0.340" (8.64mm) Taitapa Rivet -
Ētahi Ingoa RBF-6.4-8.6-16-ND
RPC2913
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kaupapa Tae 0.250" (6.35mm) 1/4"
Teitei Teitei 0.080" (2.03mm) Head Diameter 0.630" (16.00mm)
Rarangi Riki 0.080" ~ 0.170" (2.03mm ~ 4.32mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Barbed Fastener 0.080" ~ 0.170" (2.03mm ~ 4.32mm) Grip Range Nylon Tae Black