MWSLTB-1-19
Essentra ComponentsEssentra Components
MWSLTB-1-19 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MWSLTB-1-19
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP WIRE SADDLE FASTENER
Ngā Rauemi: 1.MWSLTB-1-19.pdf2.MWSLTB-1-19.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MWSLTB-1-19
Tau Wae MWSLTB-1-19 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 381321 pcs Pepa Raraunga 1.MWSLTB-1-19.pdf2.MWSLTB-1-19.pdf
Whānui 0.350" (8.89mm) Patohia nga huanga Hinged, Micro, Top Lock
Momo Clip, Wire Saddle on Base Raupapa -
Rahi Mata #4 (M3) or SR-30XX Series Rivet Raa Rangatira -
Rahi Ranga Rawa 0.125" (3.18mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MWSLTB-1-19-ND
RPC1242
Rahi Whakatuwhera 0.190" L x 0.100" H (4.83mm x 2.54mm)
Momo Tae Fastener Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mea Maama - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 0.400" (10.16mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.280" (7.11mm) Ngā āhuatanga Flame Retardant
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, Wire Saddle on Base Natural Fastener 0.190" L x 0.100" H (4.83mm x 2.54mm) Tae Natural