MWSET1-2-1-19
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MWSET1-2-1-19
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP WIRE SADDLE NAT PUSH IN
Ngā Rauemi: 1.MWSET1-2-1-19.pdf2.MWSET1-2-1-19.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MWSET1-2-1-19
Tau Wae MWSET1-2-1-19 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 155934 pcs Pepa Raraunga 1.MWSET1-2-1-19.pdf2.MWSET1-2-1-19.pdf
Whānui 0.080" (2.03mm) Patohia nga huanga Micro
Momo Clip, Wire Saddle Raupapa -
Rahi Mata - Raa Rangatira 0.093" (2.36mm)
Rahi Ranga Rawa 0.067" (1.70mm) Packaging Bulk
Rahi Whakatuwhera 0.190" L x 0.110" H (4.83mm x 2.79mm) Momo Tae Push In
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mea Maama -
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Te roa 0.280" (7.11mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.240" (6.10mm)
Ngā āhuatanga Flame Retardant Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, Wire Saddle Natural Push In 0.190" L x 0.110" H (4.83mm x 2.79mm)